Шкіряні вироби ручної роботи

Вироби зі шкіри ручної роботи - вишуканість в поєднанні з унікальністю

Шкіряні вироби завжди були популярними як серед представників сильної статі, так і серед жінок. Шкіряні сумки, ремені, чохли та інші аксесуари не відмовиться мати в своєму гардеробі будь-хто. І це не примхи моди. Вироби зі шкіри завжди мали особливий попит серед користувачів завдяки унікальним особливостям цього матеріалу. Сумка або ремінь прослужать набагато довше, якщо вони виготовлені зі шкіри. Такий аксесуар завжди підкреслить елегантність і вишуканість створеного образу.

Але особливий попит мали шкіряні вироби ручної роботи. Здавна ручна робота як у виготовленні одягу, так і взуття або аксесуарів цінувалася користувачами. Придбати річ, виготовлену руками майстра, означає взяти до рук не тільки якісний виріб, а й часточку його душі.

Майстерня "Babak" - місце, де творяться дива

Вироби із шкіри, виготовлені власноруч майстром, несуть у собі особливу енергетику. Вони заряджені теплом рук і його натхненням. Адже ще з давніх-давен відомо, коли майстер береться до роботи з поганим настроєм, то і річ виходить неякісна, не буде довго служити господареві.

Процес виробництва шкіряних виробів в майстерні "Бабак" - це особливий ритуал створення дива, дійсно чарівної речі, яка буде радувати замовника дуже довго. Адже створення виробу власноруч відрізняється від механічного процесу кардинально. Кожен робочий етап проходить чіткий і індивідуальний контроль. Кожен елемент виробу буде чітко відповідати всім критеріям обробки і розміщення. Важливу роль у виготовленні виробів вручну відіграє і бажання замовника. Детальні інструкції від замовника дають змогу створити такий виріб, який буде повністю відповідати всім його побажанням.

Шкіряні аксесуари для клієнтів від майстерні "Babak"

Кожен бажаючий може придбати дійсно якісний шкіряний виріб, зробивши замовлення на нашому сайті babak.in.ua або завітавши до нашого магазину (адресу магазину можна знайти на сторінках сайту). Ми пропонуємо:

 • жіночі і чоловічі сумки класичного типу, спортивного (рюкзаки), саквояжі, варіанти на пояс і т.д.;
 • різноманітні варіанти аксесуарів (чохли, ремені, шарфи і т.д.);
 • дрібні аксесуари (брелоки, ключниці, закладки, косметички і т.д.).

Перевагою нашого виробництва є використання тільки якісних матеріалів. Якісна шкіра пропонується для виробу у декількох варіантах (Crazy horse, Florida і т.д.). Всі нюанси виготовлення замовленого виробу необхідно обговорювати з менеджерами інтернет-магазину babak.in.ua. Замовник може підібрати не тільки модель сумки або картхолдера, який йому сподобався, але і вибрати його колір і вид шкіри. А це вже гарантія того факту, що річ буде дійсно ексклюзивною і неповторною.

Постійні клієнти нашого інтернет-магазину мають право на приємні знижки. Дисконтна програма починає діяти після першого замовлення. З особливостями отримання дисконту в нашому магазині можна ознайомитися у відповідному розділі сайту. Всі нюанси оплати замовленого товару і його доставки клієнту потрібно погоджувати з менеджерами магазину.

Гарантія 365 днів Перейти
Гарантія 365 днів
Ми любимо нашу справу з 1995 року
 • Засновник Засновник

  Спочатку була мрія, яка змогла стати чимось більшим. Настільки, що стало справою всього його життя. Олександр, так звати людину, котра 22 роки назад прийняла рішення стати майстром у шкіряній справі. Наш засновник знав, що цю ідею приймуть його спадкоємці и зробив все, щоб у них це вийшло.

 • Перший виріб Перший виріб

  Зібравши людей, які розділяють його ідею, Олександр створив місце, де кожному буде затишно перебувати і працювати. Завдяки цій майстерні ми виготовили багато прекрасних виробів де і до цього моменту в ній на всю кипить робота.

 • Майстерня Майстерня

  Зібравши людей, які розділяють його ідею, Олександр створив місце, де кожному буде затишно перебувати і працювати. Завдяки цій майстерні ми виготовили багато прекрасних виробів де і до цього моменту в ній на всю кипить робота.

0