ГоловнаСаквояжі

Інтернет магазин шкіряних саквояжів

Саквояжі

Як правило, купити шкіряний саквояж — справа не з легких. Ринок насичений неякісно зробленими виробами з дешевої штучної шкіри та металевими деталями, які ламаються після першого сезону або двох.

Навчіться відрізняти добре зроблені шкіряні саквояжі від поганих підробок. В цьому вам допоможуть поради експертів.

Як вибирати шкіряний саквояж?

Оригінал проти підробки

Якщо сумніваєтеся в матеріалі, з якого зроблений шкіряний саквояж, не купуйте його. Ніщо штучне ніколи не матиме таку саму якість або витривалість, як натуральне. По можливості шукайте «крупнозернисту» шкіру, поверхню якої не переробили (або «покрили»), щоб замаскувати природні мітки (буквально, шрами тварини). Штучний матеріал зазвичай має розколи, оскільки являє собою задній бік шкури. На неї штампують зернистий малюнок, а потім покривають фарбою для більшої схожості з крупнозернистою шкірою. Такий шкіряний саквояж купити легко, але він НЕ є довговічним.

Визначення якості шкіри

В кінцевому підсумку якість (і ціну) дорожніх шкіряних сумок визначають два фактори: тип шкури та процес дублення.

Тип шкури демонструє, наскільки вона є чистою, якщо брати до уваги кількість натуральних міток. Ціна та якість матеріалу залежить від його чистоти та здоров'я.

Дублення — це процес обробки звіриної шкіри, що робить її більш довговічною і менш сприйнятливою до розкладання. Традиційно використовували «танін» — речовину, отримувану з кори хвойних дерев. В процесі обробки застосовують рослинні або мінеральні компоненти. Перед цим шкури очищують, знежирюють, знесолюють і замочують в воді на період від 6 годин до 2 днів. Під час процесу дублення матеріал можуть забарвити.

Зрештою, якісна шкіра повинна бути м'якою та гнучкою на дотик, а також натуральною на вигляд. Враховуючи цей фактор, купити дорожню шкіряну сумку буде набагато легше. Вона не повинна нагадувати вініл або синтетичний матеріал. Уникайте пластмасових або гумових виробів, оскільки така «шкіра» не є міцною або довговічною.

Підкладка та обробка

Будь-яка підкладка повинна бути виготовлена з міцного матеріалу. Необхідно впевнитись у тому, що вона служитиме протягом тривалого періоду часу. Все, що має ненадійний або дешевий вигляд, відбиває загальну якість і очікуваний термін служби виробу. Подумайте про придатність шкіряної дорожньої сумки перед тим, як купити її.

Однією з найбільш тривалих операцій при створенні шкіряних виробів є правильна обробка країв. Саквояж зі шкіри високої якості зазвичай має відполіровану вручну облямівку (на відміну від незакріпленої та необробленої бічної сторони). У такий спосіб ремісник може продемонструвати приділену ним увагу до продукту.

Металеві деталі та застібки

Застібки — надзвичайно важливий компонент саквояжу, тому вони ніколи не повинні піддаватися ризику. Як тільки застібка зламається, сумка стане непридатною. Як правило, якісний екземпляр роблять з латуні, а покривають нікелем чи міддю. Застібки найвищої міцності мають негострі зубці, а також виготовлені ​​з латуні (яка не поступається металу). Більшість блискавок ламається, коли тканина по краях зубців зношується, тому вона повинна бути дуже міцною. Не менш важливим є правильне закріплення застібок. Вони мають плавно ковзати, тому спочатку протестуйте їх, щоб переконатися в відсутності непотрібного тертя. Нарешті, вага і розмір застібки повинні відповідати величині шкіряної дорожньої сумки.

Після застібки металеві деталі, ймовірно, є другою за частотою причиною проблем з саквояжем. Кільця, пряжки та заклепки мають бути виготовленими з цільної латуні, міді, бронзи, нікеля і цинку. Покриття повинне бути чистим, без литих ліній, а їх розмір — відповідати максимальній місткості та вазі саквояжу. Всі металеві деталі мають бути надійно закріплені, а слабкі місця — посилені додатковими швами. Язичок на пряжках не повинний згинатися і провалюватися. В будь-якому разі, не бійтеся тестувати міцність деталей.

Ручки й ремені

Ручки — це ваш перший контакт з сумкою, тому вони повинні приносити комфорт, міцно сидіти в руці та бути виготовленими з декількох шарів складеної шкіри. В довжину ручки не мають бути занадто довгими, інакше виріб гойдатиметься при ходьбі (це додасть напруги координаційному центру). Також важливо, щоб ручки або ремені були міцно пришиті. Такий шкіряний дорожній саквояж прослужить не один рік.

Догляд

Щоб шкіра не засохла і виріб довго служив, важливо наносити кондиціонер. Ніколи не кладіть мокру сумку в темне місце. Поява плісняви погіршить її зовнішній вигляд. Перед тим, як відкласти шкіряний виріб, дозвольте йому висохнути на повітрі. Застосовуваний на регулярній основі кондиціонер оживить шкіру та утримуватиме зони стібка від висихання. Проте, перед використанням нового кондиціонеру, не забувайте протестувати його на невеликій ділянці саквояжу, яку навряд чи можна пошкодити. Як правило, чоловічі шкіряні дорожні сумки мають спеціальні позначки, де вказаний режим догляду.

Розміщуючи вироби під прямими сонячними променями протягом тривалого часу ви ризикуєте висушити шкіру або втратити яскравість фарби. Також не варто поміщати чоловічі шкіряні дорожні сумки в щільний пластиковий пакет. Відсутність повітря тільки зашкодить зовнішньому вигляду та довговічності матеріалу. Пам'ятайте це, якщо вирішили купити шкіряний саквояж, оскільки будь-яке вмістилище повинне провітрюватися. Намагайтеся не класти виріб на мокру підлогу й уникайте його контакту зі жорсткими поверхнями. Зверніть увагу на чоловічий шкіряний саквояж з обома ручками. Переконайтеся, що під час подорожі пакети, всередині яких є рідина, перебувають подалі від нього.

Де купити шкіряний саквояж

Якщо ви цінуєте якісні шкіряні вироби, то швидше за все врахуєте наші поради та зможете купити шкіряну дорожню сумку, що прослужить не один рік.

Шукаєте якісні шкіряні дорожні сумки в місті Київ? На сайті babak.in.ua представлені оригінальні саквояжі різноманітних розмірів та кольорів, тому ви легко зможете придбати потрібну модель, враховуючи вище вказані поради.

0