ГоловнаРеменіРемінь шкіряний чорний 4.0см
 • Ремінь шкіряний чорний 4.0см

  40Ч
  
  
  690грн
Характеристики:
 • Колір на фото: ЧЁРНЫЙ
 • Розмір: 4х0,5

Ремінь виготовлений з натуральної ременної товстої гладкої шкіри темно-синього кольору. Зворотний бік і краї ременя зашліфовані. Такий ремінь підійде і жінці і чоловіку. Його можна одягнути і в штани і в джинси. Довжина ременя 120, 130, 140 см. Укоротити ремінь Ви можете самі, на будь-яку довжину. Розмір: 4х0,5

Середній рейтинг: 4, відгуків: 3
  • 
   
  Получила сегодня ремень,качество хорошее,ничего лишнего универсальный чорный ремень.Пряжка соответствует фото на 100%.Попросила чтоб сразу подогнали размер,всё сделали.Спасибо,надеюсь что в эксплуатации будет долговечен и также хорош как на первый взгляд.
  Плюси: Бонусом в посылку положили брелок,за что отдельное спасибо.
  • 
   
  Вчора отримав наплічну сумку для себе. Попросив додати ще й ручку. Бо мені так зручніше. Ну що можу сказати. Шкіряних виробів бачив немало. Тільки портфелів (фабричних) шкіряних в мене чотири. Та й сам маю маленький досвіт роботи зі шкірою. Ваша сумка за якістю пошива, дизайна, фурнітури (і її кріплення також) - на самому вищому рівні. Не гірше, ніж у брендових виробників. Молодці! Радію за сумку, радію за "Бабак". Наша, українська продукція! Якість - супер!!!!!!!!
  • 
   
  Пряжка на паску зовсім інакша, ніж на фото( Замовляла на подарунок, тож все-одно забрала, але страшенно розчарована...
  Плюси: Звичайний пасок
  Мінуси: Не відповідає фото
0