ГоловнаПортмоне

Шкіряні портмоне

Портмоне елітні і шкіряні від вітчизняного виробника

У більшості з нас існує думка, що вироби з натуральної шкіри преміум-класу - це надзвичайно дорого. Але київська майстерня «Babak» готова спростувати це твердження, пропонуючи якісні і стильні портмоне за доступною ціною. Оцінивши колекцію елітних аксесуарів, яка запропонована на ресурсі babak.in.ua, Ви обов’язково знайдете «свій» елітний гаманець, який підкреслить Ваш статус, а також прослужить довго та надійно.

Портмоне - це невід’ємний аксесуар сучасної ділової людини, де зберігаються гроші, банківські картки та інші дрібні предмети, які треба мати завжди при собі. При цьому зовнішній вигляд цього аксесуара має велике значення, бо насамперед підкреслює рівень та соціальних статус власника. Портмоне з натуральної шкіри користуються особливим попитом, оскільки виглядають дорого, престижно та мають високі експлуатаційні характеристики.

Інтернет-магазин «Babak» - це українська майстерня шкіряних виробів європейського рівня, яка пропонує виключно якісну продукцію з натуральної шкіряної сировини, лаконічного, але дуже привабливого дизайну, що повністю відповідає функціональним вимогам.

Портмоне на замовлення: зробіть собі та близьким практичний стильний подарунок

Кожен виріб, який Ви бачите на сторінках нашого каталогу, зроблений руками справжніх майстрів, які цінують якість, естетику, та вкладають частину своєї душі, індивідуально підходячи до розробки портмоне - від дизайну до повного виготовлення. Наша майстерня готова запропонувати Вам багато моделей в різноманітній гаммі кольорів, які наділені багатьма відділеннями для зручного зберігання грошей і карток, мають високоякісну фурнітуру та бездоганний зовнішній вигляд.

Ми використовуємо натуральну шкіряну сировину таких найменувань, як Crazy Horse, Флорида, Grante, Modena. З докладними характеристиками матеріалів і їх перевагами можна ознайомитися у розділі «Особливості шкіри» на нашому сайті. Для зручного та швидкого вибору продукції ми розмістили на сайті фотовізуалізацію кожної моделі, а також опис та можливу гамму кольорів.

Замовляйте моделі, користуючись зручним способом - безпосередньо на сайті вибравши модель, яка Вам до вподоби, та натиснувши клавішу «Купити зараз». Придбавши швидко та зручно портмоне, Ви зробите дуже цінний подарунок своїм коханим, рідним чи собі. Тому не відкладайте, замовляйте саме зараз, і вже через декілька днів замовлення буде у Вас.

Переваги співпраці з магазином-майстернею «Babak»

Ми пропонуємо виключно вироби ручної роботи, якісні, з гарантією, а також можливістю ремонту, якщо в цьому виникне потреба (до речі, якість товару мінимізує ризики, якщо не виникли форс-мажорні обставини пошкодження за виною користувача). Ми організуємо доставку у будь-який регіон України послугами транспортних компаній «Нова пошта» та «Укрпошта». Доставка товару «Новою поштою» організується в терміни 1-3 дні, «Укрпоштою» - до 5 днів.

У нас пропонується система накопичувальних знижок. Вже з покупки на сумму до 1500 грн. Ви отримаєте знижку 3%. В подальшій співпраці ця система поширюється на знижки до 10%. Від Вас потрібна лише реєстрація на сайті. Всі зареєстровані покупці автоматично одержують заохочувальний бонус в 100 грн. Це означає, що Ви маєте отримати покупку без врахування 100 грн. її реальної вартості.

0