ГоловнаПортфелі

Шкіряні портфелі

 

Шкіряний портфель - показник Вашого іміджу та стилю

Серед різноманіття шкіряних виробів портфелі займають особливі позиції. Чи побачите Ви ділову серйозну людину, що відправляється на службу або ділову зустріч з рюкзаком чи спортивною сумкою? І хоча нинішня демократична мода вже не признає стереотипів, людина з портфелем завжди виглядає більш солідно і вселяє довіру діловим партнерам вже з першого погляду.

Зараз дизайн портфелів значно змінився в порівнянні з моделями минулого століття, прийнявши більш точну та сучасну форму. Але їх призначення залишилось класичним. Цей аксесуар призначений вже не лише для транспортування ділових паперів і документів, але й сучасних мобільних гаджетів - ноутбуків та планшетів, які дуже незручно носити у сумці. При тому їх безпека занадто важлива.

Шкіряні портфелі - самий вдалий сучасний варіант мобільної ємності для транспортування особистих речей бізнес-осіб, бо саме такий благородний матеріал, як шкіра, найбільш відповідає стилю та призначенню цього ділового аксесуара. Міцний каркас та особливості пошиву дозволяють підтримувати струнку форму. ВІн не деформується при використанні, надійно захищая вміст від пошкодження. Якщо бажаєте завжди виглядати бездоганно стильно й професійно, варто купити шкіряний портфель, підібравши модель та колір відповідно до Ваших потреб та иміджу.

Ексклюзивні шкіряні портфелі від майстрів фірми «Babak»

Талановита команда української майстерні пропонує портфелі власного виробництва з натуральної шкіри Crazy Horse і Grante в різноманітній гаммі кольорів. Особливий, неповторний дизайн в поєднанні з лаконічною фурнітурою й вишуканими кольорами, при тому максимально забезпечуючий комфорт і потрібний функціонал, стане до вподоби на будь-який прискіпливий смак.

Ми пропонуємо стильні та сучасні моделі, які мають, окрім основного габаритного відділення, ще й додаткові, де можна зручно розмістити всі потрібні в роботі предмети і документи. Ми розуміємо, що для активної людини портфель - це предмет повсякдення, який експлуатується іноді в дуже несприятливих умовах. Тому якість - на першому місці. Не хвилюйтесь, що штовханина в транспорті чи негативні зовнішні фактори стануть причиною пошкодження документів чи самого аксесуару. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, а фурнітура на застібках та кобурних гвинтах витримає доволі агресивні умови.

Портфелі вітчизняного бренда Babak - помірні ціни і зручне замовлення

Вам не потрібно нікуди їхати та навіть виходити з дому, щоб отримати шкіряні ексклюзивні портфелі фірми Babak, бо, незважаючи на розміщення безпосереднього виробництва в Києві, ми організуємо продаж по всій Україні - Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя - не має значення. Просто розмістіть замовлення на сайті та вкажіть свої дані. Але це ще не все. Отримати нашу продукцію - не проблема і для закордонних замовників. Доставка, правда, буде трохи довшою. В порівнянні з українською територією, де пропонується перевезення послугами ТК «Нова пошта» і «Укрпошта» термінами в 1-5 днів, на територіях інших країн цей строк зростає до 10-14. Але ми надаємо можливість відстежувати маршрут посилки, повідомляючи замовнику трек-код.

Ми безпосередні виробники, тому ціни в нас - демократичні й доступні. Але вже з першого замовлення Ви можете отримати знижку 3%, якщо зареєструєтесь на сайті. Підписавшись на розсилку, отримаєте ще додатковий дісконт в 100 грн. А якщо станете нашим постійним покупцем і накопичувальна сума замовлень буде зростати, досягнете 10% знижки на всі наступні покупки.

0