Шкіряні браслети

Особливості матеріалу шкіряних браслетів «Babak»

Шкіряні браслети від майстерні «Babak» – стильні аксесуари, вироблені з високоякісної шкіри Crazy Horse. Це натуральний, міцний матеріал з ефектом зістарювання. Прикраси з нього виглядають вишукано й вінтажно. Подряпати поверхню шкіри дуже легко, проте подібні пошкодження аж ніяк не псують виріб. Навпаки, вони підкреслюють «старовинний» шик браслета й сигналізують оточуючим про насичене пригодами життя його власника або власниці. Якщо ж якщо ж подряпин потрібно позбутися, достатньо трохи потерти її м’якою тканиною. Або ж – коли тканини під рукою нема – просто пальцем. І шкіра знову буде, як новенька.

Як і з чим носити шкіряний браслет

Цей аксесуар належить до універсальних. Його можуть носити і чоловіки, і жінки. Гама кольорів виробу – це більше, ніж 20 варіантів. Тому кожен бажаючий з легкістю підбере потрібний відтінок. Що стосується загальних порад, чоловікам для повсякденного носіння варто звернути увагу на глибокі темні кольори. Темно-коричневий, темно-бордовий, оливковий, чорний – пасуватимуть і до кежуал-стилю, і до класичного костюму. Влітку не слід відмовлятися від світлих кольорів – блакитного, синього, пісочного тощо. Жінки при створенні образу можуть скористатися такими варіантами носіння шкіряного браслету:

  • разом із наручним годинником;
  • у поєднанні із браслетами з інших матеріалів – намистин, металу, тканини;
  • кілька різнокольорових аксесуарів зі шкіри одночасно. При цьому необхідно приділити належну увагу комбінації відтінків.

Знижки для постійних покупців babak.in.ua

Кожен замовник, який зареєструвався на сайті, стає учасником накопичувальної системи знижок. Система накопичення активується вже після першого замовлення. Коли сукупна вартість покупок досягає 1500 гривень, покупець отримує право на 3% знижку на наступні придбання. Зі збільшенням загальної суми замовлень збільшується й знижка. Так, максимальний дисконт – 10% – нараховується клієнтам, які купили товарів на 10000 гривень. Ми відправляємо шкіряні браслети та іншу продукцію по всій Україні - у міста Львів, Одеса, Харків й т.д.

0