ГоловнаОсобливості шкіри та тканини

Особливості шкіри та тканини

Особливості шкіри "crazy horse"

Майстерня Babak використовує для виготовлення всіх своїх виробів натуральну шкіру "crazy horse" з ефектом зістарювання. Вироби з цієї шкіри в процесі носіння набувають вінтажного виду.

Що ж таке Крейзі, Крейзі хорс (Crazy horse)? Це вид високоякісної шкіри ВРХ підвищеної міцності, одержаний за допомогою оригінальної фінішної обробки «крейзі хорс»: нанесення тугоплавких восків на поверхню шліфованого краста.

Незважаючи на буквальний переклад "дикий кінь", це шкіра великої рогатої худоби (ВРХ).

Колір покривної суміші темніше, ніж фоновий колір краста. В результаті шкіра набуває властивість змінювати колір в місцях вигину, залому або натягу – стає світлішою. Краї виробів з такої шкіри ефектно виконувати в "обрізку".

Зовнішня особливість цієї шкіри - вінтажність. На шкірі легко залишаються подряпини, сліди, якщо її зачепити чимось твердим. Але це плюс цієї шкіри, тому що надає їй шарм «старовини». Подряпини легко при бажанні видалити, потерши місце чимось м'яким (пальцем, тканиною, ластиком).

Шкіра "crazy horse" при використанні на перших порах може фарбувати світлі або білі речі, це пов'язано з тим, що шкури не покриваються додатковими лаками, як, наприклад, шкіра Флорида.

Шкіра м'яка, еластична, гладка, без блиску. Має досить щільну структуру і відмінно підходить для виробництва каркасних виробів без підкладки, таких як рюкзаки, дорожні сумки, чохли, гаманці, портфелі і т.д. Такі вироби виглядають незвично, стильно, дорого.

  • — Всі кольори шкіри crazy horse перший час можуть фарбувати білий і світлий одяг, так як йде природне стирання верхнього шару. Це особливість будь-якої шкіри crazy horse.
  • — Неоднорідність кольору, природні складки, шрами тварини, цифри на зворотній стороні шкіри не вважаються браком.
  • — Браком шкіри вважати глибокі порізи (коли пошкоджена гладка структура шкіри, тобто тактильно відчувається недолік), плями контрастних кольорів, неисправну фурнітуру.
  • УВАГА! У шкірах допускається різнотон у відтінках до 10%

Шкіра Crazy horse

Особливості шкіри "Флорида"

Це шкіра для шикарних виробів. Виготовляється зі шкур великої рогатої худоби. Вона товста, м'яка, еластична і довговічна.

Шкіра флорида має цікаву лицьову структуру з комірок неправильної форми, що нагадують натуральні перегини шкіри. Така шкіра не дряпається і має однорідний малюнок і колір по всій шкурі.

Вироби зі шкіри Флорида дуже м'які і приємні на дотик. Так само дуже стильно і незвично виглядають вироби в комбінації Флорида і Крейзі. Так що фантазуйте!

УВАГА! У шкірах допускається різнотон у відтінках до 10%

Шкіра Флорида

Особливості шкіри "Grante"

"Grante" - oдин з видів високоякісної шкіри великої рогатої худоби, яка має підвищену міцність. Галантерейна шкіра Пулл-Ап (Pull-up leather) приємна на дотик, має якісну глянцеву поверхню. Відмінний варіант шкіри для пошиття рюкзаків, сумок, гаманців - для найширшого кола шкіргалантерейних виробів. Ефект pull-up надає готовій шкірі унікальну якість - постійно змінюючий вид, вироби з такої шкіри мають більш "живий" вигляд, також як і зі шкіри Крейзі Хорс (Crazy Horse leather). Бахтарма (спилкова сторона шкіри) має рівний ворс. Лицьова сторона шкіри покрита спеціальними маслами і воском для запобігання дрібних подряпин. Шкіра не залишає відтінку на світлому одязі.

УВАГА! У шкірах допускається різнотон у відтінках до 10%

Шкіра Grante

Особливості шкіри "Modena"

"Modena" - це гладка, з приємним глянцем шкіра , має ідеальну рівну поверхню. На відміну від Crazy Horse вона більш стійка до вологи і зовнішнього впливу. Наприклад, на сумці зі шкіри Modena не залишиться плям від крапель дощу. Ця шкіра є класичним матеріалом для виготовлення шкіряних виробів. Догляду шкіра не вимагає.

У використанні не фарбується і не дряпається.

УВАГА! У  шкірах допускається різнотон у відтінках до 10%

Шкіра Modena

Особливості тканини Canvas

Тканина Canvas це щільне, жорстке полотно з характерним геометричним плетінням. Для додання додаткових властивостей і водостійкості ми використовуємо просочення воском. Дану тканину досить важко розірвати, вона швидко сохне і не пропускає воду.

кожа Modena
0