• Ремень кожаный чёрный 3.5 см

  35Ч
  
  
  540грн
  Длина ремня:
Характеристики:
 • Цвет на фото: ЧЁРНЫЙ
 • Размер: 3,5х0,5

Ремень изготовлен из натуральной ременной толстой гладкой кожи чёрного цвета. Изнаночная сторона и края ремня зашлифованы. Ремень предназначен для джинсов. Его можно одеть и в брюки и в джинсы. Длинна ремня 120-140 см. Укоротить ремень Вы можете на любую длинну. Размер: 3.5х0,5

Средний рейтинг: 5, отзывов: 1
  • 
   
  Задоволений покупкою на всі 90%! Впевнений, що куплятиму ремні тільки тут, та рекомендуватиму друзям.
  Плюсы: - Неймовірна гнучкість - Міцність - Якісна металева фурнітура - Вражаюча загальна якість виробу
  Минусы: Як покупець, я не задоволений тим, що ремінь виявився зашироким для мене, а дірки для закріплення навіть близько не підходять для мого розміру. Довелось власноруч зробити дірки під мій розмір. Як покупець, який нічого не розуміє в виготовленні ременів, мені спало на думку - чи не було б хорошим рішенням добавити в меню замовлення пункт із шириною талії? Здається це було б хорошим тоном та показало, що ви справді дбаєте про клієнтів. Розумію, що напевно це більше моя провина, але сумніваюсь, що це одиночний випадок у світі ремнів)
  Ответ администрации магазина: Микола, дякуємо Вам за відгук! Дійсно, ми робимо необхідну людині довжину ременя, якщо це необхідно і це вказується при замовленні. Ваша пропозиція прийнята до уваги і виконана. Тепер при замовленні є поле, де можливо вказати необхідну довжину ременя. Дякуємо Вам за гарну ідею!
0