Подарункові сертифікати зі знижкою.
  • Babak
  • Babak
  • 2017-12-25
  • 245
  • 0

Подарункові сертифікати зі знижкою.

-10% до Нового року...

Хочеться подарувати щось особливе, красиве, щоб принесло не тільки задоволення а й користь. Сумка, саквояж.... або портмоне, дрібний аксесуар... На чому ж зупинитися?  Можливо "Подарунковий Сертифікат" від Babak ? Справді! Це ж настільки просто. Подарунок красивий, корисний та ще й зі знижкою -10%!))

    Подарунковий сертифікат дає можливість придбати  на суму сертифіката в нашому магазині. Якщо сума придбання більше ніж сума сертифіката - Ви просто доплачуєте різницю. Якщо сума придбання менше ніж сума сертифіката - різницю ми не повертаємо. Але Ви обов'язково отримаєте подарунок від майстерні Babak на суму різниці або більше. При купівлі сертифікату ПЕРЕДОПЛАТА НЕ ПОТРІБНА. Ви або здійснюєте розрахунок повністю суму на карту або оформляєте  платіж  з післяплатою, або сплачуєте  при самовивозі.

️ Ви можете придбати у нас сертифікат на суму 500грн., 1000грн., 1500грн. і 2000 грн.

️Подарунковий сертифікат упаковується в фірмовий конверт Babak, розміром А5.

️Термін дії сертифіката не обмежений.


Для оформлення замовлення зі знижкою -10 % потрібно:

1. Знайти на офіційному instagram-акаунті Майстерні Babak @babak.symki  спеціальний промо-код.

2. Бути підписаним/підписатися на акаунт @babak.symki

3. Оформити замовлення звернувшись в Direct акаунта або ж  оформити замовлення у нас на сайті( під час оформлення замовлення натиснути на кнопку "Використати купон", ввести промо-код який ви попередньо знайшли в акаунті @babak.symki, заповнити всі необхідні дані та чекати на свій "Подарунковий Сертифікат" від Майстерні Babak.  

Термін дії знижки  з 25.12.2017 по 30.12.2017.


З прийдешнім Новим роком та Різдвом.!

З повагою Майстерня Babak!

Теги :

Залишити коментар