Оплата і доставка

Оплата і доставка по Україні.


1. Обговорюємо замовлення (Ви обираєте виріб і його колір), обговорюємо всі терміни: оплати, виробництва, доставки.


2. Далі:


А) Ви робите 100% оплату на карту ПриватБанку. Мы виготовляємо для Вас виріб (терміни виготовлення уточнюйте у нашого менеджера). Після чого висилаємо Вам виріб Новою Поштою або УкрПоштою (вартість доставки визначається службою доставки). Доставка триває 1-2 доби (Нова Пошта) або 2-5 діб (УкрПошта).


Б) Ви робите оплату у розмірі 100 грн. на карту ПриватБанку.  Мы виготовляємо для Вас виріб (терміни виготовлення уточнюйте у нашого менеджера). Після чого висилаємо Вам виріб Новою Поштою (вартість доставки відповідно до тарифів Нової Пошти ). Ви робите оплату накладним платежем через Нову Пошту (повна сума мінус 100 грн.) + додатково оплачуєте доставку грошей назад (2% від пересилаємої суми).


3. Якщо Ви внесли конструктивні зміни у виріб (вибір кольору не рахується конструктивною зміною):

— Ви обов'язково робите  100% предоплату.

— Відсутня можливість повернення товару.

— Знижки магазину не враховуються.

— Точну вартість виробу уточнюйте у нашого менеджера.


Оплата і доставка закордонних замовлень.


— Обговорюємо замовлення і обговорюємо всі терміни: оплати, виробництва, доставки.


— Ви здійснюєте 100% оплату через Яндекс Гроші або переказ на банківську карту (при переказі  грошей також враховується комісія платіжних систем). Дані для оплати ми вказуємо при замовленні в особистому повідомленні. До суми переказу додається вартість доставки, яка залежить від ваги обраного Вами виробу.


— Надсилаєте нам фото чека або скріншот.


— Ми відправляємо Вам виріб поштою, повідомляємо трекінг код. Спочатку Ви відстежуєте його на сайті УкрПошти (https://ukrposhta.ua/ru/), а через кілька днів, після того як посилка полишила Україну, трекінг почнеться на сайті пошти вашої країни. Термін доставки 10-14 днів.