Особливості шкіри

Особливості шкіри "crazy horse"


Майстерня Babak використовує для виготовлення всіх своїх виробів натуральну шкіру "crazy horse" з ефектом зістарювання. Вироби з цієї шкіри в процесі носіння набувають вінтажного виду.
 
Що ж таке Крейзі, Крейзі хорс (Crazy horse)? Це вид високоякісної шкіри ВРХ підвищеної міцності, одержаний за допомогою оригінальної фінішної обробки «крейзі хорс»: нанесення тугоплавких восків на поверхню шліфованого краста. Незважаючи на буквальний переклад "дикий кінь", це шкіра великої рогатої худоби (ВРХ).

Колір покривної суміші темніше, ніж фоновий колір краста. В результаті шкіра набуває властивість змінювати колір в місцях вигину, залому або натягу – стає світлішою. Краї виробів з такої шкіри ефектно виконувати в "обрізку".

Зовнішня особливість цієї шкіри - вінтажність. На шкірі легко залишаються подряпини, сліди, якщо її зачепити чимось твердим. Але це плюс цієї шкіри, тому що надає їй шарм «старовини». Подряпини легко при бажанні видалити, потерши місце чимось м'яким (пальцем, тканиною, ластиком).


Шкіра "crazy horse" при використанні на перших порах може фарбувати світлі або білі речі, це пов'язано з тим, що шкури не покриваються додатковими лаками, як, наприклад, шкіра Флорида.

Шкіра м'яка, еластична, гладка, без блиску. Має досить щільну структуру і відмінно підходить для виробництва каркасних  виробів без підкладки, таких як рюкзаки, дорожні сумки, чохли, гаманці, портфелі і т.д. Такі вироби виглядають незвично, стильно, дорого.

—  Всі кольори шкіри crazy horse перший час можуть фарбувати білий і світлий одяг, так як йде природне стирання верхнього шару. Це особливість будь-якої шкіри crazy horse.


— Неоднорідність кольору, природні складки, шрами тварини, цифри на зворотній стороні шкіри не вважаються браком.


— Браком шкіри вважати глибокі порізи (коли пошкоджена гладка структура шкіри, тобто тактильно відчувається недолік), плями контрастних кольорів, неисправну фурнітуру.Особливості шкіри "Флорида"

Це шкіра для шикарних виробів. Виготовляється зі шкур великої рогатої худоби. Вона товста, м'яка, еластична і довговічна.  

Шкіра флорида має цікаву лицьову структуру з комірок неправильної форми, що нагадують натуральні перегини шкіри. Така шкіра не дряпається і має однорідний малюнок і колір по всій шкурі.

Вироби зі шкіри Флорида дуже м'які і приємні на дотик. Так само дуже стильно і незвично виглядають вироби в комбінації Флорида і Крейзі. Так що фантазуйте!